Сильніших спортсменів та тренерів визначили у Донецькій області | ZI.ua
Акция закончилась

Кращі з кращих: Стали відомі імена сильніших спортсменів та тренерів Донеччини

24 січня 2023, 20:20 | Спорт 600
Поділитися:
Кращі з кращих: Стали відомі імена сильніших спортсменів та тренерів Донеччини

Управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації спільно з обласними організаціями фізкультурно-спортивної спрямованості визначили кращих у 2022 році спортсменів і тренерів регіону. Про це повідомило управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації.

Рейтинг складався за підсумками виступу атлетів на офіційних всеукраїнських та міжнародних змаганнях з олімпійських видів спорту, неолімпійських видів спорту, видів спорту серед осіб з інвалідністю, а також ветеранів спорту.

Місця в топ-десятці спортсменів-олімпійців Донецької області серед дорослих посіли: Даниїл Болдирев (скелелазіння), Катерина Зелених (боротьба вільна), Кристина Бородіна (важка атлетика), Вікторія Ткачук (легка атлетика), Вікторія Сухорукова (стрільба кульова), Олександр Хоцянівський (боротьба вільна), Максим Васильєв (велосипедний спорт), Ілля Москаленко (важка атлетика), Валерія Зіненко (легка атлетика), Станіслав Оліферчик (стрибки у воду).

Також виокремлено 10 кращих спортсменів з олімпійських видів спорту в найближчих до дорослих вікових групах: Ксенія Горєлова (скелелазіння), Ольга Івженко (важка атлетика), Кирило Ітулін (стрільба кульова), Євген Бурбала (важка атлетика), Марія Єфремова (боротьба вільна), Ніка Шурда (стрибки у воду), Михайло Брудін (легка атлетика), Артем Гарбар (тхеквондо ВТФ), Анастасія Кобець (скелелазіння), Нікіта Дементієв (боротьба греко-римська).

Успішною роботою в 2022 році відзначилися тренери олімпійців Віктор Романчук (важка атлетика), Ірина Сухорукова (стрільба кульова), Андрій Єфремов (боротьба вільна), Денис Задрановський (важка атлетика), Олена Чумак (легка атлетика), Максим Єфремов (боротьба вільна), Юлія Ліхачова (стрибки у воду), Тетяна Серорез (легка атлетика), Юрій Бірюков (тхеквондо ВТФ), Валерій Красов (велоспорт).

До числа кращих представників Донеччини з неолімпійських видів спорту увійшли такі спортсмени: Володимир Рисєв, Олексій Бичков, Костянтин Мусієнко, Анастасія Дерев’янко, Андрій Шевченко, Данило Ковальов (усі – пауерліфтинг), Олександр Вересюк (сумо), Олексій Іванько (радіоспорт), Єлизавета Моренко (сумо, пляжна боротьба, боротьба самбо), Роман Губрій (бодібілдинг).

Топ-10 тренерів з неолімпійських видів спорту: Сергій Федоренко, Альона Бичкова, Іван Збандут, Олексій Бичков (усі – пауерліфтинг), Сергій Коробко (сумо), Артем Дріга (кікбоксинг WAKO), Юлія Іванько (радіоспорт), Віталій Талавера (бодібілдинг), Олег Рева (сумо, пляжна боротьба, боротьба самбо), Сергій Тарасенко (спортивне орієнтування).

Найкращими серед осіб з інвалідністю з видів спорту, які включені до програми Паралімпійських і Дефлімпійських ігор, визнані: Андрій Трусов (плавання), Єгор Дементьєв (велосипедний спорт), Наталія Урсуленко (легка атлетика), Марина Погорелова (дзюдо), Тетяна Бакланова (шахи), Римма Філімошкіна (легка атлетика), Антон Крюков (пауерліфтинг), Ярослав Коюда (веслування академічне), Олексій Філіппських (шахи), Владислав Рощенков (дзюдо).

Десятка кращих тренерів з видів спорту, які включені до програми Паралімпійських і Дефлімпійських ігор, виглядає так: Андрій Казначеєв (плавання), Віктор Дементьєв (велосипедний спорт), Юрій Ревенко (легка атлетика), Олександр Земечев (дзюдо), Наталя Василенко (легка атлетика), Борис Соколов (плавання), Ганна Меламед (шахи), Юрій Оніщенко (легка атлетика), Вячеслав Понька (легка атлетика), Світлана Казначеєва (плавання).

Місця в топ-10 представників видів спорту серед осіб з інвалідністю, які не включені до програми Паралімпійських і Дефлімпійських ігор, посіли: Римма Багнюк, Василиса Козирева, Валентина Григор’єва, Володимир Шаульський, Володимир Драний, Юрій Романюк (усі – пауерліфтинг), Сніжана Кернична, Володимир Керничний та Ігор Боженко (спортивні танці на візках), Ігор Шепелев (шахи). А кращі тренери з видів спорту серед осіб з інвалідністю, які не включені до програми Паралімпійських і Дефлімпійських ігор – це Ігор Котляров, Олексій Позднухов (обидва – пауерліфтинг) та Олена Харченко (спортивні танці).

Трійку кращих ветеранів спорту склали: Наталія Лавриненко (спортивне орієнтування), Дмитро Рубан та Сергій Зайцев (обидва – пауерліфтинг).

Кращі спортсмени та тренери Донецької області в 2022 році на найвищому рівні представили й представлятимуть надалі свої громади: Бахмутську, Вугледарську, Дружківську, Костянтинівську, Краматорську, Курахівську, Лиманську, Маріупольську і Слов’янську.










ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Коментарі