У НБУ повідомили про банківські картки для школярів: Як виграти по 5 000 грн | ZI.ua
Акция закончилась

Конкурс для школярів: Як дітям Костянтинівки отримати по 5 000 грн

22 лютого 2024, 14:05 | Світ та людина, Дозвілля | Костянтинівка, Дружківка, Краматорськ, Ил'іновка, Покровськ, Курахове, Бахмут, Торецьк, Мирноград, Слов'янськ, Добропілля, Лиман 3027
Поділитися:
Конкурс для школярів: Як дітям Костянтинівки отримати по 5 000 грн
Фото из открытых источников
Учнів та учениць молодших класів в українських школах запросили взяти участь у конкурсі з виготовлення іграшкової платіжної картки банку. Він проводиться у рамках Всесвітнього тижня грошей.

Про це повідомили у прес-службі Нацбанку, який став офіційним координатором заходів Global Money Week. Творчий конкурс «Моя платіжна картка» проходитиме до 24 березня.

Для участі необхідно самостійно виготовити іграшкову платіжну картку, яка матиме дві сторони та необхідні важливі елементи.

Щоб роботу зарахували, у платіжній картці мають бути прикрашені дві сторони та зазначені: назва банку, номер картки та термін її дії. А також - прізвище та ім'я власника, код безпеки, зображення платіжної системи, знак безконтактної оплати, магнітна стрічка, контактний чіп та телефон контакт-центр.

Дорослі повинні сфотографувати виготовлені дітьми карти з обох боків та розмістити одним знімком на інтерактивній дошці Padlet. Детальні умови представлені посилання.

Після додавання фото потрібно вказати ім'я та прізвище дитини, клас, в якому вона навчається, школу та місто/село, а також електронну пошту для отримання онлайн-сертифіката учасника.

Далі потрібно натиснути вкладку «Опублікувати» – готове повідомлення з малюнком розміститься на дошці.

Також потрібно розмістити публікацію «Участь у конкурсі до GMW 2024» у соцмережах Фейсбук, Інстаграм або ТікТок з хештегами #GMWUkraine2024, #Гра НавчанняДобробут, #SecureYourFuture, #ProtectYourMoney та #GMW2.

П'ятьом переможцям вручать подарунки від Центру фінансових знань «ТАЛАН» та проекту USAID «Інвестиції для сталого бізнесу». Це будуть сертифікати на 5 000 грн на книги та ігри з підприємництва та фінансової грамотності.

Імена щасливчиків назвуть до кінця квітня на сайті Центру фінансових знань «Талан», а також на його сторінках у соціальних мережах.
Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Коментарі