Волейбольна команда "Бахмут-ШВСМ" здобула перемогу в українській Вищій лізі. Спортсмени отримали право грати в наступному сезоні в Суперлізі.
Як повідомляє Донецька ОВА, у фінальній серії бахмутци здолали "Буревісник-ШВСМ" з Чернігова - для перемоги знадобилося провести 3 напружених матчу, кожен з яких тривав повні 5 сетів.
"Це справжнє диво, що наші спортсмени продовжують здобувати медалі на всеукраїнських змаганнях, незважаючи на той жах, який росіяни влаштували на Донеччині. Рідний зал бахмутських волейболістів знищено – як і все місто, – однак спортсмени знаходять у собі сили битися за високі нагороди", - повідомляється на сторінці керівника Донова Павла Кириленко.
Спортсмени вперше завоювали золото Вищої ліги, і тепер в наступному сезоні гратимуть вже в Суперлізі.
Зараз команда базується в Полтаві, але продовжує носити ім'я свого гордого і непохитного міста.
![](/upload/resize_cache/iblock/fb3/622_415_0/fb36e21a079a3a5a3b0025f6ccfbc293.jpg)
![](/upload/resize_cache/iblock/bde/622_415_0/bde1b2b786a0577ce27dad07c15e4f4b.jpg)
![](/upload/resize_cache/iblock/f64/622_415_0/f64130a1df574ae4cd338b74c698e467.jpg)
![](/upload/resize_cache/iblock/ed2/622_415_0/ed292738e4fce8ba2234179f821fc011.jpg)
![](/upload/resize_cache/iblock/f0c/622_415_0/f0cd71ba318fdd99ba293654053fc52e.jpg)
![](/upload/resize_cache/iblock/b3a/622_415_0/b3aff220a80f7336177b15827a4cbac0.jpg)
![](/upload/resize_cache/iblock/9c6/622_415_0/9c6b658074c10aaa2fb2019dc4116c98.jpg)
Коментарі