Тим, хто відремонтував пошкоджене житло за свій рахунок, почнуть виплачувати ком | ZI.ua
Акция закончилась

Коли в Україні почнеться виплата компенсацій за відремонтоване за свої гроші житло

18 жовтня 2023, 18:03 | Офіційно | Костянтинівка, Дружківка, Краматорськ, Ил'іновка, Покровськ, Курахове, Бахмут, Торецьк, Мирноград, Слов'янськ, Добропілля, Лиман 3585
Поділитися:
Коли в Україні почнеться виплата компенсацій за відремонтоване за свої гроші житло
Фото - автора

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль розповів, що виплати компенсації за програмою «еВідновлення» тим, хто зробив ремонт житла самостійно, почнуться з 2024 року. Про це він повідомив на засіданні Кабміну у вівторок, 17 жовтня.

«У програмі « єВідновлення » передбачено три компоненти. З них два - на стадії активної реалізації. На відшкодування пошкодженого майна подано понад 50 тис. Заявок. Найбільше в Харківській, Київській та Миколаївській областях. Там, де була ворожа окупація або інтенсивні обстріли. У вигляді компенсації люди вже отримали 1,5 млрд грн.», – зазначив Шмигаль.

Крім того, ще близько 4 300 заявок подано на компенсації за повністю зруйноване житло. Для таких українців в «Діє» почали генерувати житлові сертифікати, які можна буде використовувати при придбанні житла.

«Нарешті третій компонент « єВідновлення » - це відшкодування тим, хто зробив ремонти за свій рахунок. Верховна Рада прийняла відповідний закон. Очікуємо, що виплати почнуться з початку 2024 года», - заявив прем'єр.


Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ