Вже близько двох років тисячі мешканців Костянтинівської громади одержують набори гуманітарної допомоги від благодійних організацій. Ці продукти харчування – хороша підмога для багатьох сімей константинівців.
Щоб не допускати великого скупчення людей, складено графіки видачі для різних категорій городян. Але у нашому місті багато ветеранів праці та пенсіонерів, і у дні видачі наборів цим громадянам у пунктах все одно великі черги.
Хоча з лютого розроблено новий графік, згідно з яким довидача продуктів усім категоріям проходить в останні кілька днів місяця. І цими днями отримувати пакет чи ящик можна без черги.
Так, наприклад, учора, 27 березня, близько 11:00 у краєзнавчому музеї (на правобережжі) набори отримували дві-три особи. Та й бібліотеці, розташованій у більш густонаселеній лівобережній частині міста, у ці дні також людей небагато.
Звичайно, якщо всі підуть отримувати наприкінці місяця, то також утворюється велика черга. Це стосується тих, кому важко вистояти годину, а то й дві, на ногах чи немає для цього часу.
![З радістю чекають листоношу багато жителів Костянтинівки](/upload/resize_cache/iblock/624/203_128_2/624b996e7278dc38737597b17f719ffe.jpg)