Частина пенсіонерів може втратити виплати з 1 квітня | ZI.ua
Акция закончилась

Хто з переселенців, які отримують пенсію в Костянтинівці, втратить виплати з 1 квітня

20 лютого 2024, 14:25 | Офіційно | Костянтинівка, Дружківка, Краматорськ, Покровськ, Курахове, Бахмут, Мирноград, Слов'янськ, Лиман 3942
Поділитися:
Хто з переселенців, які отримують пенсію в Костянтинівці, втратить виплати з 1 квітня
Фото из открытых источников

У Пенсійному фонді України нагадали пенсіонерам про необхідність проходження фізичної ідентифікації до 31 березня. Інакше з 1 квітня їм не виплачуватимуть пенсію.

Це стосується громадян, які взяті на облік як ВПО до 24 лютого 2022 року та отримують пенсію в АТ «Ощадбанк». А таких переселенців, які отримують пенсію у Костянтинівці, чимало.

Способів пройти ідентифікацію кілька. Можна особисто звернутися до відділення «Ощадбанку» або будь-якого сервісного центру ПФУ з паспортом.

Можна виконати фізичну ідентифікацію як відеоконференцзв'язку.

«ВАЖЛИВО! Заяву на проведення ідентифікації у режимі відеоконференцзв'язку необхідно подати у строки з урахуванням термінів, визначених ухвалою правління Пенсійного фонду України від 20.11.2023 № 49-2 - https://t1p.de/xilpy», - наголосили у ПФУ.

Інструкцію, як подати заяву на проведення ідентифікації у режимі відеоконференцзв'язку через вебпортал ПФУ https://portal.pfu.gov.ua, дивіться за посиланням – https://t1p.de/asmty.

«Надалі фізичну ідентифікацію внутрішньо переміщеної особи, яка отримує пенсію в АТ «Ощадбанк», необхідно проходити кожні 6 місяців», - уточнили у Пенсійному Фонді..


Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ