Колишній глава обласного військового комісаріату Запорізької області, який зараз очолює Донецький обласний ТЦК і СП, незаконно преміював своїх підлеглих. Йому повідомили про підозру.
За
даними слідства, будучи на посаді керівника Запорізького обласного ТЦК і СП, в 2022 році підозрюваний безпідставно виплатив додаткову винагороду підлеглим військовослужбовцям на загальну суму майже 1 млн грн. Встановлено, що вони не брали безпосередньої участі в бойових діях.
Правоохоронці затримали підозрюваного. Вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу. Встановлюється повне коло учасників, причетних до протиправної схеми.
![Прокуратура запобігла незаконному витрачанню 2,2 млн підприємством у Мирнограді](/upload/resize_cache/iblock/a36/203_128_2/a367b9ae58256e9ac14564cef848cd26.jpeg)