Голова Донецької обласної державної адміністрації Вадим Філашкін спільно з Головою офісу УВКБ ООН у Дніпрі Октавіан Мохореа передали головам місцевих військових адміністрацій сертифікати на ноутбуки, які поїдуть до дітей.
"686 учнів Донеччини вже отримали ноутбуки для навчання від Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців. Ще 510 ноутбуків від УВКБ ООН отримають діти 34 громади області", – відзначив Вадим Філашкін.
Техніку поділили так:
- 60 ноутбуків відправлять до Слов'янської громади;
- 47 - до Костянтинівської;
- 30 - до Бахмутської;
- 23 - до Лиманської;
- 16 - до Очеретинської.
![](/upload/image1/2023-12/421731480_1832198227253515_8650315822067541177_n_820x360.jpg)
![](/upload/image1/2023-12/421492931_1832198387253499_4818084706453544236_n_820x360.jpg)
![](/upload/image1/2023-12/421483676_1832198497253488_7864055347067747289_n_820x360.jpg)