Фермери Донеччини можуть подати заявку на допомогу у відновленні с/г діяльності | ZI.ua
Акция закончилась

Фермери Донеччини можуть отримати допомогу на відновлення с/г діяльності

24 листопада 2023, 13:55 | Бізнес 1587
Поділитися:
Фермери Донеччини можуть отримати допомогу на відновлення с/г діяльності

Міжнародна організація Mercy Corps повідомляє про запуск Програми підтримки сільського господарства України. Програма спрямована на підтримку тісно пов'язаних із сільським господарством фермерів та бізнесів у відновленні діяльності та подоланні наслідків війни. 

Mercy Corps запрошує взяти участь у програмі представників сільськогосподарського бізнесу Донецької, Запорізької, Миколаївської, Харківської та Херсонської областей. Усього програм дві: для с/г домогосподарств та дрібних фермерств та для малого та середнього с/г бізнесу. Середній розмір фінансової допомоги складає 3 000 і 75 000 доларів відповідно. Відбір учасників програми проводитиметься на конкурсній основі. 

Вимоги до учасників програми: 

• можливість надати відомості та докази того, як підприємницька діяльність постраждала від війни;
• співробітництво (або плани співпраці) з домогосподарствами, що займаються сільськогосподарською діяльністю. Наприклад, надання послуг, що полегшують ведення сільського господарства, постачання або виробництво ресурсів, необхідних для ведення сільського господарства, закупівля сільськогосподарської продукції або забезпечення доступу до ринків збуту тощо;
• чітке обґрунтування потреби у фінансовій допомозі;
• офіційна реєстрація та відсутність юридичних і правових перешкод для підприємницької діяльності згідно з вимогами українського законодавства;
• інвестування власних коштів.

Щоб дізнатися подробиці та подати заявку на участь у програмі, зареєструйтесь за посиланням – uasp.mercycorps.org, відповівши на кілька питань про вашу поточну діяльність та потреби, на які будуть використані кошти допомоги. 
Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ