Енергетик з Краматорська і диспетчер ДСНС із Торецька особисто отримали нагороди | ZI.ua
Акция закончилась

Енергетик з Краматорська і диспетчер ДСНС із Торецька особисто отримали відзнаки від президента

24 серпня 2023, 18:50 | Світ та людина, Історія | Краматорськ, Торецьк 5214
Поділитися:
Енергетик з Краматорська і диспетчер ДСНС із Торецька особисто отримали відзнаки від президента
Владимир Летенко, энергетик из Краматорска

Володимир Зеленський вручив почесну нагороду енергетику з Краматорська, інженеру по експлуатації лінійної частини магістрального газопроводу Володимиру Летенко. Про це повідомляє прес-служба Офісу президента України.Володимир під обстрілами зупинив викид газу і врятував життя людей. Через потрапляння ракети в газову трубу сталася пожежа на газопроводі, що веде до газорозподільної станції Вуглегірської ДРЕС. Стовп вогню сягав понад 100 метрів. Володимир під обстрілами зупинив викид газу і врятував життя людей. Він також брав участь у розмінуванні Харківщини

Крім того, президент України вручив державну нагороду диспетчеру пожежно-рятувальної частини ДСНС Торецька.

Орден “За мужність III ступеня” отримала Марина Данилюк, яка працює у 61-ї державній пожежно-рятувальній частині ГУ ДСНС Донеччини.

11 травня цього року, під час чергового обстрілу окупантами м. Торецьк, вона не залишила місця служби та з ризиком для власного життя та здоров’я продовжувала приймати інформацію від населення про наслідки ворожого обстрілу. Оперативно передавала її до спеціалізованих служб міста та своєчасно організовувала направлення рятувальників саме у ті місця, де людям необхідна була допомога.

Крім того, Марина Данилюк постійно долучається до організації та проведення евакуації цивільного населення Бахмутського району, розвезення та видачі гуманітарної допомоги. Загалом за її безпосередньої участі з небезпечної зони евакуйовано понад 400 людей.
Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ