22 листопада заступник начальника Дружківської міської військової адміністрації Олександра Пахомова і начальник відділу освіти Світлана Лазебник передали маленьким мешканцям Дружківської громади подарунки від наших американських друзів з міста-побратима Ріджфілда, повідомляє ДНЛ+.
40 хромбуків, 50 канцелярських наборів (зошити, ручки, олівці, крейду, лінійки, ножиці, клей) отримали діти з числа пільгових категорій, які перебувають у складних життєвих обставинах і не завжди мають доступ до якісної дистанційної освіти.
Для участі у Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі "Джура" заклади освіти № 7, № 12 та гімназії "Інтелект" отримали туристичне спорядження.
Також канцелярські набори і настільні ігри передали в освітній консультпункт, який невдовзі запрацює у Дружківці..
![](/upload/resize_cache/iblock/8b9/622_415_0/8b9d22bdeb1890f871767bf1cb87bc0b.jpg)
![](/upload/resize_cache/iblock/fcb/622_415_0/fcb6635d2feb2b68ea9afe9b0ab64b0f.jpg)
![](/upload/resize_cache/iblock/b12/622_415_0/b1205e42f6c3ee6896e979e7bd147adb.jpg)
![](/upload/resize_cache/iblock/3c3/622_415_0/3c3c4554157dd060df4ee575e946942e.jpg)
![](/upload/resize_cache/iblock/c8a/622_415_0/c8a45c52604e2e942d67aa2baf148694.jpg)
![](/upload/resize_cache/iblock/d79/622_415_0/d79122cc0685941e1dd14e5b3684eb65.jpg)
![](/upload/resize_cache/iblock/8fd/622_415_0/8fd3ef57a7d3980d41822bfb21794b6c.jpg)
![](/upload/resize_cache/iblock/574/622_415_0/574238595e328da783ba8a804eb84065.jpg)
![](/upload/resize_cache/iblock/68e/622_415_0/68e1a8eb51192216b38d834159c01869.jpg)