Число заявок на евакуацію зростає: Як поліцейські допомагають виїхати мешканцям | ZI.ua
Акция закончилась

«Дрони вже не літають, а пішки ходять»: Мешканець Сантуринівки про ситуацію в цьому районі

26 серпня 2025, 14:31 | Офіційно | Костянтинівка 1686
Поділитися:
«Дрони вже не літають, а пішки ходять»: Мешканець Сантуринівки про ситуацію в цьому районі
Скрин з відео поліції, евакуація мешканців Костянтинівки

У Костянтинівці минулого тижня евакуаційні рейси проходили під атаками російської авіації, повідомляє поліція. 

За останній тиждень РФ скинула на місто понад 60 керованих авіабомб. Крім цього, Костянтинівку безперервно обстрілюють дронами, артилерією та реактивними системами залпового вогню. Жертвами атак стали дев'ять мирних жителів, ще 23 особи отримали поранення.

Через інтенсивність обстрілів побільшало заявок на евакуацію. Щоб врятувати якнайбільше життів, щодня працюють кілька поліцейських екіпажів: місцева та патрульна поліція, а також підрозділ «Білі янголи».

Одну із сімей вивезли на двох машинах, щоб забрати не лише речі, а й тварин: кота та папугу. Їхня дев'ятиповерхівка напередодні постраждала від удару дрону. Евакуація виявилася своєчасною — невдовзі після того, як людей вивезли, у цей район вдарили чотири авіабомби.

Ще один мешканець, 37-річний чоловік, чекав на поліцейських у заздалегідь обумовленому місці, ховаючись від дронів у кущах. 

«Жив на Сантуринівці — будинок зруйнований, перебрався до куму. Там нічого живого не лишилося, один жах. Дрони не просто літають, вони вже пішки "ходять". Щодня обстріли, вчора я нарахував близько 18 прильотів», — розповів він.

Серед евакуйованих — 69-річна жінка. Її багатоповерхівку було пошкоджено під час обстрілу, пошкоджено квартиру, а сусідні будинки повністю згоріли.

Усіх вивезених поліцейські передали волонтерам, які допомагають людям дістатися безпечних регіонів.

За даними поліції, незважаючи на постійні обстріли, відсутність газу, перебої зі світлом та водою, у Костянтинівці продовжують залишатися понад 6800 мешканців.

Приєднуйтесь до нашого Telegram-каналу. Оперативні новини з Костянтинівки та всієї Донецької області, а також України


Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ