Благодійний фонд Бориса Колесникова розповів про проведену за останній місяць роботу.
"Друзі, звітуємо про роботу Фонду у червні. Разом з партнерами ми надали благодійну допомогу мешканцям Донеччини і нижче - трішки статистики.
• Спільно була завезена до регіону гуманітарна допомога. Наші штаби роздали соціально вразливим категоріям населення 14 150 продовольчих наборів.• Засоби гігієни, дитяче харчування та медзасоби волонтери Фонду передали сім'ям з дітьми, малозабезпеченим родинам, стареньким та людям з інвалідністю.
• Надали Покровській міській військовій адміністрації партію кондитерських виробів для мешканців Донеччини, які вимушено евакуювалися до Кіровоградської, Чернівецької, Львівської та Закарпатської областей.
• Під час літніх канікул наші представники завітали до дитячих гуртків у Дружківці й Костянтинівці, а також поспілкувалися з мамами і малечею з навколишніх сіл. Діти залишилися задоволені зустрічами та солодкими подарунками".
![](/upload/resize_cache/iblock/85a/622_415_0/85af20340b1bf6eea1da1851eea12700.jpg)
![](/upload/resize_cache/iblock/f41/622_415_0/f4107824203999ac0563d2af69b07f0f.jpg)
![](/upload/resize_cache/iblock/299/622_415_0/299fc95dbf996a755b10ea93a0b6ae4c.jpg)
![](/upload/resize_cache/iblock/705/622_415_0/705c9b7d02dac02d7537c96a9dab5350.jpg)
![](/upload/resize_cache/iblock/dec/622_415_0/decd67720e64738a34a7d249575ae72f.jpg)
![](/upload/resize_cache/iblock/126/622_415_0/126b6e77bd3cdb0e1a6ab15913549061.jpg)
![](/upload/resize_cache/iblock/04d/622_415_0/04d681584e5d23196cfdc59d39eaf3e6.jpg)
![](/upload/resize_cache/iblock/b6e/622_415_0/b6ec365b44fe93f15a49e62fa83e6d66.jpg)
![](/upload/resize_cache/iblock/c94/622_415_0/c944b0a6b01234b2b6ddfed8ca3735e1.jpg)
![](/upload/resize_cache/iblock/260/622_415_0/260e088b79b062a84439b86bb8288a65.jpg)
![](/upload/resize_cache/iblock/c75/622_415_0/c75aa91601b2255501fbcbab8915061c.jpg)
![](/upload/resize_cache/iblock/790/622_415_0/790430cdfc89551dfc9f3b7cd66fb8cf.jpg)