Сотні аграрних підприємств втратила Донеччина | ZI.ua
Акция закончилась

Донеччина втратила сотні аграрних підприємств

27 листопада 2023, 20:02 | Офіційно 504
Поділитися:
Донеччина втратила сотні аграрних підприємств

На Донеччині від початку повномасштабного вторгнення Росії пошкоджені або знищені 318 підприємств у галузі АПК, загальна сума збитків перевищила мільярд гривен. Про це повідомила заступник директора профільного Департаменту Донецької ОВА Олена Рибакова, передає Укрінформ.

За її словами, з початку війни (з 24 лютого 2022 року – ред.) пошкоджено або знищено майно 318 підприємств в галузі АПК. Це 29 підприємств тваринництва, це 15 підприємств з переробки та зберігання сільгосппродукції. Зокрема, це 8 елеваторів та 7 хлібопекарських підприємств. І в галузі рослинництва та садівництва це 271 підприємство.

Говорячи про завдані ворогом збитку АПК області, вона зазначила, що багато чого зараз не можна оцінити і порахувати, тому що не має доступу, або дуже небезпечно добиратися до цих пошкоджених та зруйнованих об’єктів.

– Загальна сума збитків (в АПК області – ред.) складає один мільярд і три десятих мільйона гривень. З них техніки пошкоджено на 682 млн грн, – заявила заступника директора департаменту ОВА.

Вона також констатувала, що більш як 420 сільськогосподарських підприємств регіону залишилась на окупованій території Донеччини.


Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ