Із кращим спортсменом січня 2024 Донеччина визначилась | ZI.ua
Акция закончилась

Донеччина визначилась із кращим спортсменом січня 2024

15 лютого 2024, 09:07 | Спорт | Лиман 828
Поділитися:
Донеччина визначилась із кращим спортсменом січня 2024

По закінченню першого місяця 2024 року за результатами виступів атлетів Донеччини на всеукраїнських і міжнародних змаганнях визначено кращого представника олімпійських видів спорту. Згідно з рішенням експертної групи управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації і з врахуванням голосування користувачів соціальної мережі Facebook перемогу в номінації здобув Анатолій Будяк – майстер спорту України міжнародного класу з велосипедного спорту.

Про це повідомили в Управлінні фізичної культури та спорту ДонОДА.

Вихованець Школи вищої спортивної майстерності Донецької області, представник Лиманської громади став призером рейтингових змагань «Tour of Sharjah 2.2», що відбулися в Об’єднаних Арабських Еміратах за участю 160 спортсменів із понад 30 країн.

За підсумками 5 етапів у індивідуальній загальній класифікації Будяк виборов бронзову нагороду, а також окремо був нагороджений «сріблом» на четвертому етапі гонки.

Кращим тренером Донецької області в січні 2024 року визнаний наставник Анатолія – заслужений тренер України з велоспорту Олексій Солнцев.Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ