Восени дні стають коротшими, ночі довше, а, значить, значно збільшується витрата електроенергії. І якщо врахувати, що цей енергоресурс став коштувати майже в два рази дорожче, то і заплатимо за світло набагато більше, ніж у минулому році.
А щоб платити тільки за ті кіловати, які витратили, слід своєчасно передавати показання електролічильника. Жителі Костянтинівки та інших міст Донецької області можуть це зробити в два останні і три перші дні кожного місяця.
За вересень передати показання можна сьогодні, у суботу, 30 вересня і по вівторок, 3 жовтня. Повідомити дані можна дистанційно через Особистий кабінет, Viber-бот, мобільний додаток, сайт постачальника без реєстрації або сторінку YASNO в Facebook.
Приймуть показання лічильника протягом дня і за телефонами Контакт-центру YASNO: 067-652-60-00, 095-652-60-00 і 093-652-60-00
![Кому із переселенців у Костянтинівці виплати продовжать автоматично](/upload/resize_cache/iblock/da2/203_128_2/da269b9f9f376a8d8cbde2af5d162d5f.jpg)