З 5 по 7 липня на Закарпатті з нагоди 10-річчя визволення Слов'янська, Краматорська, Дружківки та Костянтинівки від проросійських бойовиків відбувся захід "Захисник Донбасу".
Про це повідомляється на сторінці Управління фізичної культури та спорту ДонОВА у фейсбук.
Діти внутрішньо переміщених осіб із Донеччини:
- поспілкувалися з психологом;
- здобули навички надання першої медичної допомоги;
- познайомилися з різними видами зброї та військової зброї;
- змагалися у перетягуванні каната та стрільбі з лука;
- спробували себе у козацькому бою.
Подібні заходи мають велике значення для виховання молодого покоління українців. Вони дають можливість дітям виявити найкращі здібності у змагальній атмосфері, навчають корисних та актуальних навичок", — йдеться у повідомленні.
![](/upload/resize_cache/iblock/806/622_415_0/80694317362bb3f8283943db2b18ef01.jpg)
![](/upload/resize_cache/iblock/9af/622_415_0/9af02cc6b4b30de7d7576c0cb5c214b8.jpg)
![](/upload/resize_cache/iblock/eef/622_415_0/eefe1b1ee039e82ed1f362b6739e249a.jpg)
![](/upload/resize_cache/iblock/ada/622_415_0/ada333f9504bdc18a9e4e6a131b46b38.jpg)
![](/upload/resize_cache/iblock/35c/622_415_0/35c727dfb72c9f4dd775df05cd36e5f6.jpg)
![](/upload/resize_cache/iblock/cca/622_415_0/ccadb2412aff7e7d792cc20917c59408.jpg)
![](/upload/resize_cache/iblock/9cd/622_415_0/9cdf12700f139c4ab8406c8d9506ec64.jpg)
![](/upload/resize_cache/iblock/1b7/622_415_0/1b7c0684f1aca7a2d466b7aa68c1159f.jpg)
![](/upload/resize_cache/iblock/1f1/622_415_0/1f1c5357ecf3c61ee85a299e614d74bc.jpg)
![](/upload/resize_cache/iblock/6b5/622_415_0/6b5dd62c7fba04f216d404595fa68008.jpg)