У четвер, 13 квітня, за дорученням Міністра молоді та спорту України Вадима Гутцайта, державний секретар Мінмолодежьспорта Олексій Перевозцев вручив високі державні нагороди провідним українським спортсменам і тренерам. Про це повідомило Управління фізичної культури та спорту Краматорского міської ради.
За вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту України, досягнення високих спортивних результатів, професіоналізм і відданість справі двоє спортсменів з Краматорська були удостоєні таких відзнак.
Володимир Рисев, чемпіон XI Всесвітніх ігор з пауерліфтингу нагороджений орденом « За заслуги » II ступеня.
Олексій Бичков, чемпіон XI Всесвітніх ігор з пауерліфтингу – орденом « За заслуги » ІІІ ступеня.
Вітаємо з державними нагородами і бажаємо нових перемог!
![Кого у Костянтинівці оголосять у розшук уже завтра, 17 липня](/upload/resize_cache/iblock/f9e/203_128_2/f9edf96ac7ecff26f3daab3dcf6d78a8.jpg)
Коментарі