Алла приїхала до нашого міста з одного із сіл громади, і їй вдалося недорого винайняти квартиру. Через постійні обстріли її будинок був майже зруйнований, і жінка змогла взяти з собою зовсім небагато речей.
Вчора після того, як їй зателефонували, вона прийшла за гуманітаркою до школи мистецтв. Але отримала не лише макарони, борошно, паштети та інші продукти.
Неподалік входу в будівлю стояли кілька ящиків з одягом б/в, де Алла обрала кілька кофтинок і суконь для себе та маленької онуки. Разом із нею підбирали те, що їм потрібне, ще кілька людей.
Одяг сюди приносять небайдужі городяни, а вибрати їх для себе можуть не лише переселенці, а й жителі міста, які потребують таких речей.
![З радістю чекають листоношу багато жителів Костянтинівки](/upload/resize_cache/iblock/624/203_128_2/624b996e7278dc38737597b17f719ffe.jpg)