Новина про відновлення процесу повірки лічильників в Україні ( встановлення Кабміну № 440 ) стала для багатьох константиновців неприємним сюрпризом.
Адже у частині абонентів водоканалу, наприклад, пройшли обов'язкові терміни повірки. Але вони сподівалися, що до кінця військових дій процедуру повірки лічильників проводити не будуть.
Як пояснили в міськводоканалі, в Костянтинівській величезній кількості лічильників не проводять до серпня.
Наша громада знаходиться в зоні можливих бойових дій, де ця процедура не є обов'язковою.
Відновлять її в серпні, обіцяли повідомити в міськводоканалі. І дуже просили константиновцев в останні п'ять-шість днів місяця передавати показання лічильників води. І нагадали, що при передачі показань не варто використовувати СМС.
![Менше 20 км до фронту: У Костянтинівці, Дружківці та Краматорську не відключатимуть світло](/upload/resize_cache/iblock/045/203_128_2/045cbc75e18bf03a6ba670c414dfdde8.jpg)