Центр сімейної медицини №1 у Краматорську отримав дві машини швидкої допомоги.
Кожна з машин оснащена глюкометром, мобільним електрокардіографом, портативним апаратом для ультразвукової діагностики, отоофтальмоскопом, тонометром, дефібрилятором та апаратом для кисневої підтримки. При необхідності повне обстеження пацієнт зможе пройти прямо в одній із цих "швидких", отримавши там консультації, рецепти та напрямки до вузькопрофільних фахівців.
"Насамперед, це (отримання додаткових авто, — ред.) наблизить медичну допомогу для маломобільних пацієнтів: паліативних та пацієнтів з різними загостреннями. Завдяки цьому проекту мешканці нашої громади отримають найкращу первинну медичну допомогу", — відзначив генеральний директор Центру сімейної медицини №1 у Краматорську Олександр Власенко.
Обидві мобільні "швидкі" обладнані на базі мікроавтобусів Volkswagen.
![Кого у Костянтинівці оголосять у розшук уже завтра, 17 липня](/upload/resize_cache/iblock/f9e/203_128_2/f9edf96ac7ecff26f3daab3dcf6d78a8.jpg)