Банк речей у Костянтинівському територіальному центрі існує багато років. Небайдужі громадяни приносять туди придатні для носіння одяг та взуття.
Як розповіла директор Ірина Рябенко, до війни її роздавали костянтинівцям, які перебувають на обслуговуванні у терцентрі. Взимку взяти теплий одяг могли люди без певного місця проживання.
Але вже третій рік поспіль щось підібрати собі приходять і переселенці, які приїхали до Костянтинівки з різних міст Донецької області. Адже нерідко, рятуючись від обстрілів, вони встигають взяти лише документи та зовсім невелику частину речей.
Завтра наступе весна, і багатьом переселенцям знадобляться легкі куртки, светри, туфлі та кросівки, бо купити все це більшість із них не може.
Допомогти їм у цьому зможуть городяни, поділившись речами та взуттям, які вони вже не носять. Головне, щоб речі мали нормальний вигляд і їх можна було носити.
Банк речей працює у террцентрі (по вулиці) Білоусова, 5) з понеділка до п'ятниці, з 9:00 до 16:00.
![Кому із переселенців у Костянтинівці виплати продовжать автоматично](/upload/resize_cache/iblock/da2/203_128_2/da269b9f9f376a8d8cbde2af5d162d5f.jpg)