15 років ув'язнення: вирок Дружківського суду зраднику України | ZI.ua
Акция закончилась

15 років ув'язнення: вирок Дружківського суду зраднику України

19 квітня 2024, 20:05 | Кримінал | Дружківка 1554
Поділитися:
15 років ув'язнення: вирок Дружківського суду зраднику України

11 квітня 2024 року Дружківським міським судом Донецької області винесено вирок уродженцю Донецька у скоєнні кримінального правопорушення. Про це повідомляє Дружківка на долонях.

Обвинувачений у серпні 2022 року, перебуваючи у м. Комсомольськ (Кальміуське) Старобешівського району Донецької області, мобілізувався до незаконного збройного формування 4 батальйон «1-я Славянская бригада», яка повністю підконтрольна та керована збройними силами РФ, на посаду гранатометника.

Перебуваючи у Покровському районі Донецької області, обвинувачений виконував вказівки та накази військовослужбовців збройних сил РФ, здійснював спостереження за можливим проривом військовослужбовців ЗСУ та відбиття штурмових атак.

У вересні 2023 року в ході штурмових дій з боку військовослужбовців ЗСУ позиції ЗС РФ зрадник припинив збройний опір та склав зброю, таким чином його злочинна діяльність на боці держави-агресора – РФ була припинена.

Колегія суддів вважає винуватіть обвинуваченого доведеною та кваліфікує його дії за ч. 2 ст. 111 КК України як державна зрада, тобто діяння, умисно вчинене громадянином України на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканості, обороноздатності, державній безпеці України: перехід на бік ворога в період збройного конфлікту, вчинене в умовах воєнного стану.

Суд призначив йому покарання – 15 років позбавлення волі з конфіскацією всього майна.


Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ