У місті Часів Яр вогонь живцем спалив жінку у літній кухні. Її тіло помітили рятівники, які виїхали на гасіння пожежі. Господарка помешканння 1976 р.н.. спричинила неконтрольовоний вогонь порушенням правил безпеки, а саме - необережне поводження з вогнем при палінні.
Наразі сума збитків встановлюється, але відомо, що вогнем знищено 4 віконних блоки, меблі та речі.
![По Константиновке ударили из артиллерии, поврежден дом](/upload/resize_cache/iblock/92e/203_128_2/92e69aca7c7e9222316769be0f8de8eb.jpg)
По Константиновке ударили из артиллерии, поврежден дом
21.07 -
13:02
Комментарии