Заступника райдержадміністрації у Маріуполі засуджено | ZI.ua
Акция закончилась

Заступника райдержадміністрації у Маріуполі засуджено

16 октября 2015, 09:39 | Криминал 3834
Поделиться:
Заступника райдержадміністрації у Маріуполі засуджено

У Маріуполі засуджено заступника райдержадміністрації, який вимагав гроші за оформлення перепусток для перетину лінії розмежування
Вироком Жовтневого районного суду м. Маріуполя заступника голови Жовтневої районної адміністрації Маріупольської міської ради визнано винним у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст. 190 (шахрайство) та ч.1 ст.364 (зловживання владою або службовим становищем) КК України.
Під час досудового розслідування встановлено, що посадовець райдержадміністрації вимагав у громадянина неправомірну вигоду у вигляді грошових коштів в сумі 9 600 грн за сприяння в отриманні майже 40 перепусток для проїзду на тимчасово окуповану територію Донецької області.
У липні поточного року під час передачі 3400 грн за вирішення питання щодо отримання частини перепусток заступника голови було викрито у власному кабінеті та затримано представниками прокуратури Донецької області разом із співробітниками УПСЗСЕ ГУ МВС України в Донецькій області.
Згідно рішення суду, посадовця визнано винним у скоєнні вказаного злочину та засуджено до покарання у вигляді арешту терміном на 2 місяці із штрафом 5100 грн., а також із позбавленням права займати певні посади чи займатись певною діяльністю терміном на 2 роки.


Прес-служба прокуратури Донецької області


Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Комментарии