У Слов'янську гратиме Державний академічний, естрадно-симфонічний оркестр | ZI.ua
Акция закончилась

У Слов'янську гратиме Державний академічний, естрадно-симфонічний оркестр України

7 октября 2015, 15:30 3666
Поделиться:
У Слов'янську гратиме Державний академічний, естрадно-симфонічний оркестр України

Шановні жителі та гості міста! 

Запрошуємо Вас на концерт Державного академічного естрадно–симфонічного оркестру України присвяченого святкуванню Дня захисника Вітчизни, який пройде 13 жовтня о 18.00 в КЗ « Центр культури і довкілля» (колишній БК ЖД). 

Державний академічний естрадно-симфонічний оркестр України – це єдиний музичний колектив який виконує на високому професійному рівні музичні твори всіх жанрів та напрямків - від класичних симфонічних творів до естрадних композицій та шлягерів. 

До репертуарного списку колективу входять твори від неперевершених зразків класичної симфонічної музики до сучасних естрадних композицій. Це постійно гастролюючий колектив. Публіка багатьох престижних концертних залів в різних країнах Європи – Нідерландів, Італії, Швейцарії, Іспанії, Німеччини, Південної Кореї, Франції відзначала, що виконання творів оркестром приваблює молодістю, енергією, повною віддачею, виконавська майстерність музикантів підкорює своєю м’якістю, душевністю та високою професійністю. 

Неодноразово проводив вистави рок-опери “Нотр Дам де Парі”, “Моцарт”, “Ça Ira”. Приймав участь у концертах у Національному палаці мистецтв «Україна» за участю М.Кабальє, Мішеля Леграна, Александра Софіно, Деміса Русоса.

slavrada.gov.uaНовости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Комментарии