ДАІ на Донбасі проводить операцію "УВАГА! СПЕЦСИГНАЛ!" | ZI.ua
Акция закончилась

ДАІ на Донбасі проводить операцію "УВАГА! СПЕЦСИГНАЛ!"

7 октября 2015, 08:58 3690
Поделиться:
ДАІ на Донбасі проводить операцію "УВАГА! СПЕЦСИГНАЛ!"

Співробітниками ДАІ буде приділятися особлива увага виконанню водіями вимог Правил дорожнього руху в частині надання переваги в русі автомобілям з увімкненими спеціальними сигналами.

Приводом для проведення профілактичних заходів стало те, що багато водіїв не пропускають автомобілі з увімкненими проблисковими маячками медичної допомоги, пожежних, водіїв інших екстрених служб, що в свою чергу призводить до невчасного їх прибуття до місця призначення та негативних наслідків.

Згідно із законодавством право на перевагу в русі мають автомобілі з увімкненими спеціальними сигналами швидкої медичної допомоги, аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, міліції, військової автомобільної інспекції, служби інкасації.

У пункті 3.2. ПДР України вказано - «у разі наближення транспортного засобу з увімкненим синім проблисковим маячком або спеціальним звуковим сигналом водії інших транспортних засобів, які можуть створювати йому перешкоду для руху, зобов'язані дати йому дорогу і забезпечити безперешкодний проїзд зазначеного транспортного засобу (і супроводжуваних ним транспортних засобів). На дорозі з розділювальною смугою цю вимогу зобов'язані виконати водії транспортних засобів, що рухаються в попутному напрямку».

Правопорушникам відповідно до ч. 3 ст. 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення «ненадання переваги в русі транспортним засобам аварійно-рятувальних служб, швидкої медичної допомоги, пожежної охорони, міліції, що рухаються з увімкненими спеціальними світловими або звуковими сигнальними пристроями» загрожує штраф у розмірі від 510 до 680 гривень.

 

УДАІ ГУМВС України в Донецькій області


Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Комментарии