В понедельник, 9 ноября, знания родного языка проверили читатели детской библиотеки и волонтеры группы «SOS-Краматорск».
«Вітаємо усіх зі святом - Днем української писемності та мови, - пишет на своей страничке в Facebook группа «Книжкин дом». - Сьогодні ми разом з читачами та волонтерами з групи "SOS-Краматорськ" писали Всеукраїнський радіодиктант національної єдності! Радісні відчуття від колективної творчості й причетності до спільної справи не покидають нас і досі! Дуже добре, що цього року диктант можна було не лише слухати по Українському радіо, але й дивитися по телебаченню он-лайн».
Результаты написания радиодиктанта – разные, есть и удачи, есть и ошибки. Однако куда важней другое.
«Головною метою заходу стало наше єднання навколо рідної мови!» - сообщают участники радиодиктанта.
![Кому из переселенцев в Константиновке выплаты продлят автоматически](/upload/resize_cache/iblock/da2/203_128_2/da269b9f9f376a8d8cbde2af5d162d5f.jpg)
Комментарии