Неповнолітніх засуджених у Красноармійську спонукали до вибору професі | ZI.ua
Акция закончилась

Неповнолітніх засуджених у Красноармійську спонукали до вибору професії

19 октября 2015, 15:35 2625
Поделиться:
Неповнолітніх засуджених у Красноармійську спонукали до вибору професії

Неповнолітні засуджені, які перебувають на обліку в Красноармійському міськрайонному відділі кримінально-виконавчої інспекції Управління державної пенітенціарної служби України в Донецькій області відвідали міський центр зайнятості для проходження психолого-діагностичного обстеження з метою обрання засудженими у майбутньому тієї професії, яка кожному з них підходить найбільше.

Організація таких зустрічей із спеціалістами центру стали традиційними для співробітників кримінально-виконавчої інспекції, бо саме вони допомагають підліткам обрати той навчальний заклад, в якому їм буде цікаво навчатися та отримати саме бажану професію.

Спеціалісти центру зайнятості знайшли підхід до неповнолітніх підоблікових та цікаво провели даний захід.

Тестування, яке пройшли діти, проводилось за допомогою методики дослідження професійних схильностей та складалось з трьох етапів. Наприкінці тестування кожний неповнолітній отримав розпечатані підсумки тестування із відображенням шкали більш підходящих професій на підставі рівня інтересів до різних видів діяльності, завдяки чому діти можуть успішно реалізувати себе у професії, до якої мають необхідні здібності.

krasn-rada.gov.ua


Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Комментарии