В Україні почали діяти зимові тарифи на газ | ZI.ua
Акция закончилась

В Україні почали діяти зимові тарифи на газ

1 октября 2015, 13:30 3099
Поделиться:
В Україні почали діяти зимові тарифи на газ

Відсьогодні, з 1 жовтня, в Україні почали діяти нові "зимові" тарифи на газ для побутових споживачів.

Така норма міститься в постанові Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг № 583  від 3 березня 2015 року.

Згідно з документом, у період з 1 жовтня за спожитий обсяг газу до 200 кубічних м на місяць (включно), встановлена плата 3,6 грн за кубометр. За обсяг, спожитий понад 200 кубометрів на місяць, - 7,188 грн за кубометр.

Дана норма діятиме включно по 30 квітня, після чого в силу знову вступить "літній" тариф. Зокрема, у період з 1 травня по 30 вересня включно діятиме ціна 7,188 грн за за кубометр газу.

Як заявив напередодні Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк, з 1 жовтня також набуває чинності новий закон про ринок газу, за яким "Нафтогаз" втрачає свою монополію на постачання та продаж природного газу.

"НАК "Нафтогаз України" втрачає свою монополію як по постачанню, так і по продажу природного газу. Ми фактично будуємо повністю європейську демонополізовану систему ринку природного газу, де постачальник сам визначає, кому продавати, а покупець - у кого купувати", - зазначив він на засіданні уряду.

www.ukrinform.ua


Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Комментарии