Акция закончилась

В Славянске требуют отменить повышение тарифов на проезд в общественном транспорте

7 февраля 2019, 12:56 | Инициатива | Славянск
Поделиться:
То самое заседание исполкома Славянского горсовета
То самое заседание исполкома Славянского горсовета

Как сообщает интернет-издание Карачун, вчера, 6 февраля, члены исполкома Славянского городского совета утвердили повышение тарифов на проезд в общественном транспорте. Теперь пассажирам троллейбусов нужно будет заплатить за проезд четыре гривни вместо трех, а в маршрутках – шесть гривень вместо пяти.

В этот же день, 6 февраля, на сайте горсовета была зарегистрирована электронная петиция, в которой её автор просит перед поднятием тарифов повысить качество предоставляемых услуг.

Публикуется текст петиции: «Шановні влади нашого міста,хочемо звернути вашу увагу на те, що вартість підвищеного проїзду не відповідає якості послуг перевезення!

Вимагаємо спочатку зміни якості послуг, а потім давайте підвищувати вже тарифи! А то перевізники тільки й обіцяють, що все робиться, але це тільки на словах вже багато років! За такі гроші мешканці Слов'янська мають повне право їздити з комфортом, а не так, як наприклад, на маршруті 21а: зранку взагалі не можливо їхати, так як переповнений і пасажири лізуть один одному на голови, та ще й частенько не влазять люди в автобус і доводиться чекати наступного 30 хвилин, а люди на роботу спізнюються!

Так давайте ж підвищувати спочатку комфорт у всьому громадському транспорті, а потім ми вже заплатимо за наш комфорт ,не шкодуючи цих грошей!

І всі будуть задоволені: і перевізники і пасажири! Сподіваємося на ваше розумне рішення! ЖИТЕЛІ СЛОВ'ЯНСЬКА – ПРОТИ ПІДВИЩЕННЯ ТАРИФІВ! А перевізники нехай трохи потурбуються про пасажирів, а то в маршрутках тільки і зустрічаються водії- грубіяни та й возять їх, як дрова, що і покалічитися можна !
Жителі міста Слов'янська сподіваються на підтримку нашої влади!»

Ранее мы сообщали о том, что в Славянске зарегистрирован первый проект бюджета участия-2019. 

Новости партнеров

Загрузка...

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Комментарии