В ході нічного рейду у м. Димитрів правоохоронці повернули з вулиці неповнолітніх, | ZI.ua
Акция закончилась

В ході нічного рейду у м. Димитрів правоохоронці повернули з вулиці неповнолітніх, які вживали спиртні напої

14 сентября 2015, 08:00 3564
Поделиться:
В ході нічного рейду у м. Димитрів правоохоронці повернули з вулиці неповнолітніх, які вживали спиртні напої

Двох підлітків міліціонери виявили на вулиці, де вони знаходилися у нічний час, складено 2 адміністративні протоколи.

Співробітниками сектору кримінальної міліції у справах дітей Димитрівськогоміськвідділу спільно з працівниками Центра соціальних служб місцевої ради був проведений нічний рейд містом з метою виявлення правопорушень у молодіжному середовищі.

«Цей захід був спрямований на профілактику негативних явищ. Те, що в умовах такої напруженої ситуації в області є батьки, які не переймаються місцем перебування своїх неповнолітніх дітей у нічний час, стало для нас неприємною звісткою. Під час рейду ми виявили 2 неповнолітніх, які не тільки знаходилися поза своїх домівок, але ще й вживали при цьому спиртні напої», - коментує начальник СКМСД Димитрівського МВ майор міліції Олександр Сквирський.

Одного з підлітків без супроводу батьків, чи інших законних представників правоохоронці виявили у барі, де він відпочивав після 22.00. Протокол за ст. 180-1 «Порушення порядку перебування дітей у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування» Кодексу України про адміністративні правопорушення був складаний відносно адміністратора закладу, який, крім цього, виконує обов’язки бармена. На цей час матеріал спрямований до суду. Правопорушнику загрожує покарання у вигляді штрафу від двадцяти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Іншого неповнолітнього міліціонери побачили біля під’їзду багатоквартирного будинку, де він, сидячи на лавці, розпивав пиво. Працівники СКМСД одразу впізнали 14-річного хлопця, адже він мешкає у родині, яка знаходиться на обліку як така, що опинилася у складних життєвих умовах. Батько цієї родини вже неодноразово притягувався до адміністративної відповідальності, у тому числі і за статтею 184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей» КУпАП.

За результатами рейду відносно голови родини складений черговий протокол про адміністративне порушення за ч. 3 ст. 184 КУпАП, бо його син ще не досяг віку, з якого настає адміністративна відповідальність. Хлопець був доставлений додому, з батьками проведена профілактична бесіда щодо необхідності посилення контрою за поведінкою неповнолітнього сина.

Відділ кримінальної міліції у справах дітей ГУМВС України в Донецькій області


Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Комментарии