Відзначення в Дружківському дитячому будинку-інтернаті свята Першого д | ZI.ua
Акция закончилась

Відзначення в Дружківському дитячому будинку-інтернаті свята Першого дзвоника

11 сентября 2015, 08:00 3258
Поделиться:
Відзначення в Дружківському дитячому будинку-інтернаті свята Першого дзвоника

Із року в рік в нашій країні підтримується добра традиція відзначати початок нового навчального року Першим дзвоником. Цей день є визначним і радісним святом для кожного з нас. Адже він знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів у навчанні.

Восьмого вересня свято Першого дзвоника відбулося і в Дружківському дитячому будинку-інтернаті системи соціального захисту населення області.

У новому навчальному році за парти сіли 168 вихованців дитячого будинку-інтернату.  Святкова лінійка урочисто розпочалася з Державного гімну  та виносу прапору України.

Свято проходило у вигляді святкової подорожі по країні знань, під час якої казкові персонажі Незнайко та Баба Яга розважали дітей іграми, загадками. Традиційно всі першокласники отримали у подарунок новенькі "Абетки" та прописи.

Наприкінці свята діти із задоволенням пустили в повітря різнокольорові кульки, як символ дитячих мрій та бажань.  Гості свята, вихователі та працівники інтернатного закладу, які спостерігали за ними, промовляли побажання миру, добра, натхнення та успіхів у навчанні.

Управління інформаційної політики та з питань преси облдержадміністраціїНовости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Комментарии