Відкритий лист народного депутата України Д.С. Омельяновича до мешканців | ZI.ua
Акция закончилась

Відкритий лист народного депутата України Д.С. Омельяновича до мешканців міста Костянтинівка та Костянтинівського району про недопустимість порушень їх конституційних прав громадян

2 сентября 2015, 12:47 4035
Поделиться:
Відкритий лист народного депутата України Д.С. Омельяновича до мешканців міста Костянтинівка та Костянтинівського району про недопустимість порушень їх конституційних прав громадян
Відкритий лист народного депутата України Д.С. Омельяновича до мешканців міста Костянтинівка та Костянтинівського району про недопустимість порушень їх конституційних прав громадян

Шановні земляки, костянтинівці та мешканці району!


29.08.2015р., на підставі подання Донецької обласної військово-цивільної адміністрації, Центральна виборча комісія, відповідно до положень Закону України «Про місцеві вибори», своїм Рішенням позбавила вас законного права, гарантованого Конституцією, і встановила неможливість проведення чергових виборів депутатів районних, міських, районних у містах, сільських, селищних рад Донецької області та відповідних сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015 року до 91 місцевої ради Донецької області, зокрема у місті Костянтинівка та у Зорянській, Іванопільській, Катеринівський, Новодмитрівський, Олександро-Калинівській, Правдівській та Предтечинській сільських радах Костянтинівського району Донецької області. Вказане рішення ЦВК України мотивоване наданими переліками районних, міських, районних у містах, селищних, сільських рад області, які перетинають лінію розмежування або знаходяться у безпосередній близькості до неї, в яких військово-цивільна адміністрація не в змозі забезпечити належну безпеку громадян України під час проведення чергових місцевих виборів 25 жовтня 2015 року на території відповідних рад.
Я, як народний депутат Верховної Ради України, обраний у 49-му одномандатному виборчому округу, розділяю обурення земляків на кричуще порушення конституційних прав виборців Донецької області в цілому та у 49-му одномандатному виборчому округу, зокрема.

Усвідомлюючи всю небезпечність терористичної загрози, зазначаю, що системна політика відповідальних за організацію проведення виборів державних органів, спрямована на ущемлення ваших виборчих прав громадян України, є кричущим фактом порушення виборчого законодавства України та принципів ЄС щодо проведення об’єктивних, незалежних та прозорих виборів. Але якщо на минулорічних виборах глави держави, негативні наслідки від таких заходів – могли бути частково вирішені за рахунок зміни діючого виборчого законодавства. Сьогодень, при проведенні місцевих виборів, відмова від їх проведення у окремих районах контрольованих українською владою – є умисним позбавленням моїх земляків та виборців конституційних прав на здійснення народовладдя на місцевому рівні.

Аргументація Донецької обласної військово-цивільної адміністрації про те, що на даних територіях неможливо забезпечити безпеку, підтримана ЦВК у своєму рішенні, не витримує жодної критики, оскільки рівень безпеки у місті Костянтинівка та у Зорянській, Іванопільській, Катеринівський, Новодмитрівський, Олександро-Калинівській, Правдівській та Предтечинській сільських радах Костянтинівського району Донецької області мало відрізняється від рівня безпеки міста Маріуполя чи міста Красноармійська Донецької області, чи навіть міста Мукачево Закарпатської області, міста Одеси чи міста Харкова, і, дотримуючись цієї логіки, вибори до місцевих органів влади потрібно скасувати на більшій частини українських територій, де зберігається терористична загроза.

Враховуючи викладене, керуючись частиною 5 статті 17 Закону України «Про статус народного депутата України», направляю депутатське звернення про недопустимість порушень конституційних прав громадян Костянтинівки та Костянтинівського району до голови центральної виборчої комісії Охендовського М.В. та голови Донецької обласної державної адміністрації Жебрівського П.І. В ньому я вимагаю негайно скасувати неконституційне Рішення ЦВК від 29.08.2015 р. та розпочати виборчий процес у всіх, контрольованих Україною територіях Донецької області, й зокрема: у місті Костянтинівка та у Зорянській, Іванопільській, Катеринівський, Новодмитрівський, Олександро-Калинівській, Правдівській та Предтечинській сільських радах Костянтинівського району Донецької області, з метою дотримання виборчих прав громадян на здійснення свого волевиявлення, як форми безпосередньої демократії.

З повагою народний депутат України Д. С. ОМЕЛЬЯНОВИЧ

Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Комментарии