В Артемівську відбулися обласні змагання з легкої атлетики | ZI.ua
Акция закончилась

В Артемівську відбулися обласні змагання з легкої атлетики

5 октября 2015, 18:05 | Спорт 3756
Поделиться:
В Артемівську відбулися обласні змагання з легкої атлетики

2-3 жовтня в Артемівську відбулися відкриті обласні змагання з легкої атлетики на призи майстра спорту міжнародного класу Антоніни Єфремової.

До участі в них допускалися юнаки та дівчата 1998-1999, 2000-2001, 2002 року народження та молодше.

На урочисте відкриття змагань завітали начальник управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик, секретар Артемівської міської ради Світлана Кіщенко, директор Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. Сергія Бубки Ігор Анушкевич, фіналістка Олімпійських ігор, чемпіонка Європи Антоніна Єфремова.

Почесні гості були приємно здивовані кількістю спортсменів, які приїхали на змагання. Усього – це більше 250 осіб із 15 команд: 13 представляли Донецьку область (Артемівськ, Вугледар, Дзержинськ, Димитров, Дружківка, Костянтинівка, Краматорськ, Маріуполь (КДЮСШ «Лідер» і КДЮСШ-4), Слов’янськ, Артемівський і Слов’янський райони, Донецька обласна ДЮСШ для інвалідів) і 2 – Луганську область (Сєвєродонецьк і Лисичанськ).

«Дуже приємно бачити таку кількість учасників на наших змаганнях, які слугують яскравим доказом того, що спорт дійсно об’єднує. Незважаючи на результати, які будуть показані на цих стартах, я бажаю всім не лишати обраний спортивний шлях, досягати нових вершин, які були б логічним підсумком вашої наполегливої тренувальної роботи. Вірю, що серед вас знайдуться послідовники Антоніни Єфремови, які представлятимуть честь Донецької області на Олімпійських іграх», - сказав у привітальному слові до учасників змагань Володимир Мицик.

Змагання почалися зі старту юних спортсменів на 60 метрів, а головні призи були розіграні в бігу на 400 метрів – дистанції, на якій неодноразово здобувала перемоги Антоніна Єфремова.

У віковій групі 1998-1999 рр. н. кращою стала Олена Радюк, яка показала час 59.6 с. Вона також стала переможницею з бігу на 200 м із часом 26.5 с. У середній віковій групі перемогу отримала Поліна Батіщева. Вона подолала 400 м за 1.02.7 с і також перемогла на дистанції 200 м із часом 28.4 с.

Серед юнаків у старшій віковій групі на дистанції 400 м кращий результат показав Віктор Нєкрасов (53.7 с), який також здобув перемогу на дистанції 200 м (24.5 с). У віковій групі 2000-2001 рр. н. переможцем з бігу на 400 м став представник Сєверодонецька Олександр Батурін (його час – 57.5 с).

За високий результат змагань спеціальним призом був нагороджений Данило Горбенко, який у секторі зі стрибків у довжину приземлився на позначку 6 м 87 см.


Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Комментарии