Україна вшанувала мужність та відданість чоловіків | ZI.ua
Акция закончилась

Україна вшанувала мужність та відданість чоловіків

16 октября 2015, 10:10 3864
Поделиться:
Україна вшанувала мужність та відданість чоловіків

На даний час в будинках-інтернатах для громадян похилого віку та інвалідів системи соціального захисту області населення мешкає 131 - учасник Другої світової війни, 18 – інвалідів війни, 14 – членів сімей загиблих ветеранів, 5 – учасників бойових дій.
Протягом тижня, в інтернатних закладах області пройшли святкові заходи, сповнені пошаною та повагою до ветеранів Великої Вітчизняної війни, колишніх військовослужбовців та тих, хто у свій час проходив службу у лавах армії.
Ветеранів Великої Вітчизняної війни та колишніх військовослужбовців, які мешкають в інтернатних установах області, привітали представники виконавчої влади, місцевого самоврядування, благодійних та громадських організацій та ін.
В інтернатних закладах були проведені музично-поетичні вечори із поздоровленням чоловіків, співами воєнних пісень, бесідами, спогадами про службу в армії, переглядом кінострічок.
В будинках-інтернатах влаштовані книжкові виставки та фотовиставки; проведені інформаційно-просвітницької програми для мешканців інтернатних закладів.
Свято для захисників України продовжувалося на концертах за участю професійних та самодіяльних художніх колективів, діячів культури та мистецтва.
Чоловіки мали змогу продемонструвати свій бойовий дух під час спортивних змагань з футболу, дартсу, шашок та шахів.
Мешканці Слов’янського психоневрологічного інтернату підтримали Всеукраїнську молодіжну акцію «Напиши листа захиснику України».
В молельних кімнатах інтернатних закладів відбулися зустрічі священнослужителів з підопічними будинків-інтернатів, пам’ять згиблих захисників Вітчизни вшанували молитвами.
В Дружківському дитячому будинку-інтернаті особлива увага приділяється патріотичному вихованню дітей та молоді.
Протягом тижня в дитячому інтернатному закладі проведені виховні години «Сила нескорених», метою яких є формування у вихованців уявлення про мужність, обов’язок, героїзм.
В гості на святкову концертно-розважальну програму «Нумо хлопці!» до дітей завітали бійці окремої аеромобільної бригади. Під час проведення святкового заходу діти мали можливість поспілкуватися із захисниками України та подарувати їм виготовлені власноруч на заняттях з прикладної творчості «Обереги захисника» - браслети в національних синьо-жовтих кольорах.
Свою спритність, швидкість, командний дух та прагнення до перемоги вихованці дитячого будинку-інтернату продемонстрували під час проведення спортивних ігор та естафети.
Святкові заходи, що пройшли в інтернатних закладах області, єднали всі покоління захисників нашої землі, надали змогу працівниками та гостям будинків-інтернатів висловити шанобливе ставлення до тих, хто не шкодуючи власного життя зі зброєю в руках вставав на захист Батьківщини.


Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Комментарии