Учнів 4-го класу в Артемівську спустили під землю | ZI.ua
Акция закончилась

Учнів 4-го класу в Артемівську спустили під землю

23 сентября 2015, 09:38 3687
Поделиться:
Учнів 4-го класу в Артемівську спустили під землю

Учні Артемівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 з профільним навчанням не тільки ефективно працюють протягом навчального тижня, а й з користю проводять вільний час на вихідних.

Учні 4-х класів разом із класним керівником та батьками здійснили екскурсію до соляних шахт у м. Соледар. Зі слів учнів, вони побували у казці та отримали багато позитивних емоцій від побаченої під землею краси.

Перед початком екскурсії діти та батьки пройшли необхідний інструктаж з техніки безпеки та вдягнули необхідне спорядження. Після чого опустилися під землю. Програма екскурсії була розрахована на 1,5 години. Протягом екскурсії школярі побачили великі залежи чистої солі та на деякий час відчули себе шахтарями. Своїми враженнями діти ділилися із друзями: «Протягом екскурсії ми побачили багато статуй, зроблених з кристалів солі місцевими майстрами. Це були статуя шахтаря в повний зріст, пальма, бог шахтарів та багато іншого. Всі вони мерехтіли світлом різних кольорів. Не можна передати словами цю красу!»

Школярі дізналися про лікувальні властивості солі. Діти могли відчути й терапевтичний ефект, дихаючи повітрям насиченим сіллю. Учні отримали незабутні враження від екскурсії та висловили бажання знову сюди повернутися.


artemrada.gov.ua


Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Комментарии