У вітчизняних податківців планують оновити кадри | ZI.ua
Акция закончилась

У вітчизняних податківців планують оновити кадри

3 октября 2015, 10:10 4089
Поделиться:
У вітчизняних податківців планують оновити кадри

Глава Державної фіскальної служби Роман Насіров очікує, що до кінця 2015 року штат ДФС скоротиться на 20%. Про це він заявив під час брифінгу, запевнивши, що якість сервісних послуг, які надають платникам податків, від цього не постраждає. «Згідно з дорученням Прем’єр-міністра, ми розпочинаємо скорочення штату. Воно вже почалося, і очікуємо, що до кінця року штат ДФС зменшиться на 20%», — сказав він.

Роман Насіров повідомив, що планують і оновлення кадрового складу. «Працівники ДФС і центрального апарату, і територіального не переводитимуться на посади автоматично. Це буде новий набір. Ті, хто претендує на посади у ДФС, повинні будуть пройти певну процедуру добору, яку було розроблено спільно з представниками консорціуму незалежних НR-консультантів», — констатував він.

Основна мета діяльності НR-консультантів — привнесення у процес кадрового оновлення ДФС нових стандартів оцінювання й добору. Після визначення критеріїв добору для різних категорій фахівців підбиратимуть методики оцінювання спеціалістів, співробітників ДФС та послідовно їх застосовуватимуть.

У команду проекту, яка здійснюватиме добір, буде залучено незалежних фахівців, які мають досвід використання методики інструментів оцінювання й добору. Ці фахівці жодним чином не пов’язані ні з ДФС, ні з будь-якими державними органами. Об’єктивність грунтується на тому, що методики, які використовуватимуть, адаптовані для бізнес-середовища, але їх ніколи не застосовували для ДФС. Тобто будь-яке маніпулювання результатами буде унеможливлено.

«Ми вже бачимо, як добре себе зарекомендувала нова процедура, що її застосовували до нової поліції, — зауважує Роман Насіров. — Ми робитимемо майже те саме, але з важливим професійним ухилом. Бо фаховість у податковій і митній галузях дуже важлива». За словами Р. Насірова, ДФС збирається вдвічі скоротити кількість територіальних органів податкових інспекцій. «Із 311 залишиться 161. При цьому зросте кількість центрів з обслуговування платників податків», — додав він.

Роман Насіров повідомив, що через два тижні сподівається отримати результати перевірки Міністерства юстиції України щодо виконання Закону «Про очищення влади».«Цього тижня ми почали перевірку Міністерства юстиції щодо виконання закону України про очищення влади. Це перша така перевірка, ініційована самою ДФС. До цього з подібними ініціативами не виступало жодне міністерство. Через два тижні ми очікуємо на результати від комісії, яка складається із представників Мін’юсту, Мінфіну, незалежних громадських представників. У результаті перевірки побачимо, чи правильно був виконаний закон», — сказав він.

Урядовий кур'єр


Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Комментарии