У Красноармійську пройшла традиційна ранкова зарядка | ZI.ua
Акция закончилась

У Красноармійську пройшла традиційна ранкова зарядка

11 сентября 2015, 12:00 3516
Поделиться:
У Красноармійську пройшла традиційна ранкова зарядка

У рамках проведення Олімпійського тижня та Олімпійського уроку 11 вересня 2014 року у Красноармійську на пл.Шибанкова пройшла ранкова зарядка. Спонсором заходу виступив Національний Олімпійський комітет України. Організатором став комітет по фізичній культурі та спорту Красноармійської міської ради.

У заході взяли участь біля 500 учнів та студентів міста. Своїм виступом на початку заходу вихованці обласної федерації черлідингу та груп підтримки під керівництвом тренера спорткомітету – Проскуряк Катерини підняли настрій всім учасникам. І під музичний супровід протягом 30 хвилин проходила ранкова зарядка. Сприятлива атмосфера, гарний настрій панували на площі. На свято завітав заступник Красноармійського міського голови – Балашов Володимир Юрійович, який привітав учасників, побажав здоров`я та миру, а також поздоровив всіх зі святом. Він вручив грамоти міського голови кращим вчителям фізичної культури, тренерам та спортсменам міста.

Голова комітету по фізичній культурі та спорту – Віктор Поліщук відзначив грамотами кращих діячів фізичної культури та спорту міста Красноармійськ. По закінченню заходу найактивніші учасники отримали подарунки від Олімпійського комітету. Особлива подяка студентам міста, учням ліцею «Надія», ОШ №3, Багатопрофільної гімназії. Сподіваємося, що ранкова зарядка підняла настрій не тільки учасникам, а й всім жителям нашого міста!

krasn-rada.gov.ua

Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Комментарии