У Краматорську стартували обласні змагання з пауерліфтингу та жиму леж | ZI.ua
Акция закончилась

У Краматорську стартували обласні змагання з пауерліфтингу та жиму лежачи

9 октября 2015, 12:38 | Спорт 3477
Поделиться:
У Краматорську стартували обласні змагання з пауерліфтингу та жиму лежачи

Чемпіонат, урочисте відкриття якого відбулося на базі «ФОК» Донбаської державної машинобудівної академії 8 жовтня, Краматорськ приймає вже вп’яте.
Цього року участь у змаганнях з пауерліфтингу і жиму лежачи беруть 125 спортсменів із 10 команд міст і районів Донецької області.
На урочисте відкриття завітали почесні гості: начальник управління з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Володимир Мицик, в.о. заступника Краматорського міського голови Олексій Яковленко, начальник відділу молоді та спорту Краматорської міської ради Валентина Карпенко, президент федерації пауерліфтингу Донецької області Іван Збандут, ректор Донбаської машинобудівної державної академії Віктор Ковальов.
«Цей чемпіонат присвячений святу Дню захисника України, яке проводиться вперше 14 жовтня цього року. Ви, спортсмени Донеччини, захищаєте честь нашого регіону і держави, коли виступаєте на міжнародних змаганнях. Багато хто з Вас піднімався на вищі сходинки п’єдесталу, завдяки Вашим перемогам звучить гімн України і височіє державний прапор. Думаю, ці моменти і є найбільшим задоволенням для спортсмена, тому бажаю кожному з вас пережити подібні щасливі почуття. А для цього необхідно тренуватися, готуватися, і сьогодні показати найкращі результати, до яких ви готові», - сказав у привітанні до учасників змагань Володимир Мицик.
Уже в перший день не обійшлося без рекордів – власне досягнення у жимі лежачи, встановлене на цьогорічному чемпіонаті світу в Празі, перевищив 17-річний Костянтин Мусієнко з Дружківки. Так, якщо на світовій першості був зафіксований рекорд 235 кг, то тепер новий кращий результат Костянтина складає 240,5 кг.
Про високі досягнення пауерліфтерів Донеччини свідчить той факт, що, окрім Костянтина Мусієнка, до складу збірних команд України серед юнаків, юніорів і дорослих сьогодні входять ще 9 представників регіону (двоє з них – із Краматорська). На території Донецької області, яка підконтрольна українській владі, у цьому виді спорту займається більше 2000 спортсменів, працюють 39 тренерів, з них 19 – штатних. Відділення пауерліфтингу відриті в 5 містах і 4 районах області.
Змагання в Краматорську триватимуть три дні, до 10 жовтня. За підсумками чемпіонату формуватиметься збірна команда Донецької області, яка далі готуватиметься до всеукраїнських та міжнародних стартів.


Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Комментарии