Неповнолітніх втікачів у Костянтинівці протягом кількох годин знайшли та | ZI.ua
Акция закончилась

Неповнолітніх втікачів у Костянтинівці протягом кількох годин знайшли та повернули додому

12 октября 2015, 11:31 3672
Поделиться:
Неповнолітніх втікачів у Костянтинівці  протягом кількох годин знайшли та повернули додому

Співробітниками кримінальної міліції у справах дітей Костянтинівського міськвідділу міліції встановлено місцезнаходження двох неповнолітніх дівчат у віці 12 та 16 років, яких розшукували батьки.

Днями до чергової частини Костянтинівського МВ ГУМВС України в Донецькій області надійшло повідомлення про двох безвісті зниклих дітей.

В першому випадку не повернулася додому 16-річна мешканка Костянтинівського району, яка вже не вперше вирішила піти з дому. За кілька годин співробітниками кримінальної міліції у справах дітей неповнолітня втікачка була знайдена. Враховуючи такі обставини, правоохоронці відвезли підлітка до центру соціально-психологічної реабілітації дітей у сусідній Дзержинськ.

Також правоохоронці встановили місцезнаходження 12-річної дівчинки, яка не дійшла додому зі школи після занять. Задля пошуку дитини у співробітників міліції пішло набагато більше часу, ніж у першому випадку. Лише о 2-й годині ночі працівникам кримінальної міліції у справах дітей вдалося розшукати зниклу дівчинку та повернути її батькам. Заплакана мати, побачивши дитину, дуже дякувала правоохоронцям за повернення втікачки.

Працівники міліції провели з дітьми профілактичну бесіду щодо недопущення такої поведінки в подальшому.

Пресс-служба Костянтинівського МВ ГУМВС України в Донецькій області
Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Комментарии