Боєготовність оперативного батальйону міліції "Північ" перевірили у Ко | ZI.ua
Акция закончилась

Боєготовність оперативного батальйону міліції "Північ" перевірили у Костянтинівці

2 ноября 2015, 11:00 3051
Поделиться:
Боєготовність оперативного батальйону міліції "Північ" перевірили у Костянтинівці

Співробітники Костянтинівського міськвідділу, що увійшли до складу 1-го оперативного взводу батальйону міліції "Північ", провели тактико-спеціальні навчання з підвищення боєготовності.

Оперативні підрозділи міліції були створені за ініціативою начальника обласного главку В'ячеслава Аброськіна для своєчасного реагування на екстрені ситуації.

Співробітники Костянтинівського міського відділу міліції увійшли до складу взводу № 1, який був піднятий по тривозі й висунувся на заздалегідь обумовлені позиції.

Далі начальник міліції Костянтинівки Володимир Гончаров провів з особовим складом взводу тактико-спеціальні навчання з підвищення боєготовності.

Бійці «Півночі» здійснили піший марш-кидок довжиною 4 км до тренувального полігону, після чого бійці відпрацювали навички стрільби з різних видів зброї, тактико-технічну підготовку ведення бою, а також метання бойових гранат РГД і РГН.

По закінченні навчань керівництвом було проведено детальний аналіз дій особового складу взводу, в ході якого виявлено окремі недоліки і намічені строки їх усунення.

Прес-служба Костянтинівського МВ ГУМВС України в Донецькій області — mvs.gov.ua
Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Комментарии