Новий очільник міської міліції призначений у Димитрові | ZI.ua
Акция закончилась

Новий очільник міської міліції призначений у Димитрові

21 октября 2015, 18:00 3033
Поделиться:
Новий очільник міської міліції призначений у Димитрові

На посаду начальника Димитрівського МВ призначено підполковника міліції Юрія Гречишкіна. Представив нового керівника особовому складу міськвідділу міліції заступник начальника ГУМВС України в Донецькій області Віктор Нечитайло.

Віктор Нечитайло наголосив, що новий керівник димитрівської міліції має великий досвід роботи в зоні проведення антитерористичної операції, що є надзвичайно важливим у сучасних умовах, адже місто розташоване поблизу від лінії розмежування.

Під час робочої наради заступник керівника обласної міліції акцентував увагу місцевих правоохоронців на необхідність посилення роботи з виявлення зброї, боєприпасів та вибухових речовин.

Заступник начальника міліції Донеччини розповів про етапи реформування міліції в поліцію і зазначив, що до складу нової поліції увійдуть лише ті працівники, які пройдуть відповідний конкурсний відбір.

- Реформування міліції у поліцію не буде автоматичним переводом: кожен працівник пройде переатестацію, - зазначив Віктор Нечитайло, - для цього потрібно вже зараз займатися самопідготовкою, підвищувати свій професійний рівень.

Наприкінці робочої поїздки Віктор Нечитайло звернув увагу співробітників Димитрівського міськвідділу міліції на необхідність забезпечення прав і свобод громадян під час несення служби з охорони громадського порядку на виборчих дільницях при проведенні місцевих виборів 25 жовтня, відзначивши важливість дотримання заходів особистої безпеки.

Прес-служба ГУМВС України в Донецькій області — mvs.gov.uaНовости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Комментарии