Міліція у Слов'янську полювала на метадон та нелегальну зброю | ZI.ua
Акция закончилась

Міліція у Слов'янську полювала на метадон та нелегальну зброю

21 сентября 2015, 09:00 | Криминал 4083
Поделиться:
Міліція у Слов'янську полювала на метадон та нелегальну зброю
Співробітники міліції виявили і ліквідували підпільну мережу розповсюдження наркотиків. Були проведені одночасні обшуки на 9 адресах, вилучено особливо небезпечний наркотик метадон на суму близько 45 000 гривень та інші наркотичні речовини.

Сьогодні в Слов'янську під керівництвом начальника Управління боротьби з незаконним обігом наркотиків ГУМВС України в Донецькій області Бориса Сердечного була проведена спецоперація з викриття осіб, причетних до незаконного обігу наркотиків. В оперативних заходах були задіяні понад сімдесят співробітників Головного управління міліції, Слов'янського міськвідділу та батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Артемівськ» ГУМВС України в Донецькій області.

Правоохоронці ретельно готувалися до операції, був проведений ряд оперативних закупівель, протиправна діяльність задокументована.

Допомогу у виявленні наркоторговців надали місцеві жителі, від яких в міліцію надходила велика кількість повідомлень про те, що на території селища Черевковка та в районі залізничного вокзалу ведеться наркоторгівля. Кожне повідомлення було відпрацьовано і спланована спецоперація.

У ході санкціонованих обшуків 9 домоволодінь на всіх адресах були виявлені і вилучені наркотичні речовини та прекурсори: метадон, канабіс, розчин опіюацетильованого та ангідрид оцтової кислоти.

В одному з домоволодінь був вилучений особливо небезпечний наркотик, що відноситься до категорії важких - метадон, ваги та інші предмети, що вказують на збут. Наркотик був розфасований в 47 пакетів і призначався для продажу. Вартість вилученого метадону на «чорному ринку» становить понад 45 тисяч гривень.

Також з незаконного обігу правоохоронці вилучили дві мисливські рушниці, пістолет «Макарова» і револьвер «Флобер».

Усе вилучене направлено експертизу. За результатами досліджень за всіма виявленими фактами будуть прийняті процесуальні рішення згідно чинного законодавства. Відомості про кримінальні правопорушення внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

«Ми зосередили зусилля на виявленні та ліквідації великих осередківнаркоторгівлі, щоб припинити поширення цього небезпечного явища, яке безпосередньо впливає на стан криміногенної обстановки в області. Боротьба з наркобізнесом триває, готуються подальші спецоперації », - зазначив начальник ГУМВС України в Донецькій області В'ячеслав Аброськін.

Прес - служба Слов'янського МВ ГУМВС України в Донецькій області


Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Комментарии