При взрывах на "Краснолиманской" погиб спасатель и еще двое тяжело ранены | ZI.ua
Акция закончилась

При взрывах на "Краснолиманской" погиб спасатель и еще двое тяжело ранены (ОБНОВЛЕНО)

28 октября 2015, 09:20 2715
Поделиться:
При взрывах на "Краснолиманской" погиб спасатель и еще двое тяжело ранены (ОБНОВЛЕНО)

На шахте "Краснолиманская", расположенной в Красноармейском районе во вторник произошел взрыв, в результате которого погиб спасатель, еще двое тяжело ранены, сообщает пресс-служба главного управления МВД Украины в Донецкой области.

"Известно об одном погибшем спасителе и двух раненых. Бригада ГСЧС локализовала пожар, который возник во время вчерашнего взрыва. Тогда пострадавших не было", - говорится в сообщении, обнародованном во вторник вечером.

interfax.com.ua

Официальный комментарий прокуратуры Донецкой области (публикуется на языке оригинала)

За фактом аварії на ДП "Вугільна компанія "Краснолиманська" розпочато кримінальне провадження

Встановлено, що 27 жовтня приблизно о 18 годині у вентиляційному штреці першої західної лави ДП "Вугільна компанія "‪Краснолиманська‬", під час виконання робіт з гасіння пожежі, що розпочалась вчора, 26 жовтня, в результаті викиду метану, стався повторний ‪‎викид‬ метану.

За попередньою інформацією, у результаті ‪‎вибуху‬ ‪‎загинув‬ один працівник державної спеціалізованої (воєнізованої) гірничорятувальної служби Державної служби з надзвичайних ситуацій, ще троє перебувають у важкому

На місці аварії працюють рятувальники та правоохоронці.

За фактом ‪‎аварії‬ внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за попередньою правовою кваліфікацією за ч.2 ст 272 (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою) КК України. Процесуальне керівництво у вказаному кримінальному провадженні здійснює Красноармійська міжрайонна прокуратура.

Слідчі дії тривають.


Прес-служба прокуратури Донецької області


Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Комментарии