Борисе Вікторовичу, за ці роки ви зарекомендували себе як мудрий керівник, професіонал своєї справи, здобули авторитет серед колег і однодумців. Ви для нас — приклад для наслідування.
Нині на ваших плечах лежить кропітка, сумлінна праця, спрямована на допомогу тим, хто найбільше її потребує. Тож нехай ваша компетентність та активність і надалі служать на благо українців та рідної країни, а людська повага і вдячність будуть найбільшою подякою за вашу чуйність і бажання творити добро!
Зичимо вам, Борисе Вікторовичу, міцного здоров’я, родинного затишку, мирного неба, життєвої наснаги та невпинного руху вперед!
З повагою, колектив благодійного Фонду Бориса Колеснікова
![Для кого в Константиновке упростили назначение субсидии](/upload/resize_cache/iblock/3a4/203_128_2/3a4b711a62ab80209c988df60338dcee.jpg)