Шахрайку слов'янські правоохоронці за лічені хвилини затримали | ZI.ua
Акция закончилась

Шахрайку слов'янські правоохоронці за лічені хвилини затримали

23 октября 2015, 13:00 | Криминал 5517
Поделиться:
Шахрайку слов'янські правоохоронці за лічені хвилини затримали

Співробітники Андріївського відділення міліції Слов'янського МВ затримали мешканку Краматорська, яка під приводом зняття порчі обманним шляхом привласнила золоті прикраси і гроші мешканки Слов'янського району.

У Слов'янський міськвідділ міліції надійшла заява від 27-річної мешканки села Сергіївка. Жінка повідомила, що стала жертвою шахрайки, - з її будинку пропали всі золоті прикраси і гроші.

Незважаючи на всі попередження про те, що орудують шахраї, жінка не змогла пояснити, чому так легко піддалася на маніпуляції обманщиці.

Тільки через деякий час потерпіла отямилася і зрозуміла, що її ошукали. Але жінка добре запам'ятала шахрайку і надала правоохоронцям детальний опис її зовнішності, а також вказала марку автомобіля, на якому вона пересувалася.

Протягом 15 хвилин зловмисниця була затримана правоохоронцями. Жінка 1968 року народження пересувалася на автомобілі «Волга» ще з двома мешканками Краматорська. Всі вони займаються скупкою волоських горіхів у жителів прилеглих районів.

Як з'ясувалося, підозрювана під приводом покупки горіхів зайшла до будинку заявниці, звернула увагу на золоті прикраси господині житла і почала переконувати її в необхідності «зняти порчу». Для цього вона попросила всі золоті прикраси та гроші, які знаходяться в будинку, прочитала над нимизаговір і загорнула все в носовичок, який залишила на холодильнику господині. Але замість загорнутих прикрас і грошей зловмисниця підклала заздалегідь підготовлений муляж.

За вказаним фактом слідчим відділом Слов'янського МВ проводиться досудове розслідування за ч. 1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Максимально передбачене покарання за подібне правопорушення - обмеження волі на строк до 3 років.

Прес-служба Слов'янського МВ ГУМВС України в Донецькій області — mvs.gov.ua


Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Комментарии