Навички з надання долікарської допомоги вдосконалили слов'янські право | ZI.ua
Акция закончилась

Навички з надання долікарської допомоги вдосконалили слов'янські правоохоронці

12 октября 2015, 12:00 2475
Поделиться:
Навички з надання долікарської допомоги вдосконалили слов'янські правоохоронці

Щотижня зі співробітниками Слов'янського міського відділу міліції проводяться заняття з професійної підготовки. Правоохоронці вивчають нормативну базу, ознайомлюються зі змінами в чинному законодавстві, підвищують рівень фізичної і бойової підготовки.

Крім того, співробітники правоохоронних органів повинні володіти певними медичними вміннями і навичками, щоб у разі необхідності швидко і правильно зорієнтуватися в ситуації і зберегти людське життя, надавши долікарську допомогу.

Офіцер медичної служби об'єднаного угруповання Національної гвардії України Дмитро Свиридов провів для правоохоронців інструктаж про те, як в екстрених ситуаціях надати першу медичну допомогу, врятувати життя собі і тим, хто цього потребує. Також розповів про те, що в першу чергу необхідно робити при пораненнях і як евакуювати постраждалого.

Дмитро Свиридов підсумував, що заняття з медичної підготовки є невід'ємною складовою занять зі службової підготовки правоохоронців. Враховуючи ситуацію в регіоні, такими навичками повинен володіти кожен.

Прес-служба Слов'янського МВ ГУ МВС України в Донецькій області


Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Комментарии