Слов'янські правоохоронці показали школярам пожежну частину | ZI.ua
Акция закончилась

Слов'янські правоохоронці показали школярам пожежну частину

7 октября 2015, 14:15 3495
Поделиться:
Слов'янські правоохоронці показали школярам пожежну частину

Співробітники кримінальної міліції у справах дітей Слов'янського міськвідділу міліції організували для учнів 4-х класів загальноосвітньої школи № 17 м. Слов'янська цікаву та пізнавальну екскурсію в пожежну частину.

З початку навчального року співробітники Слов'янського міськвідділу спільно з працівниками МНС у всіх школах міста та району провели 52 профілактичні бесіди, в ході яких розповіли учням про основні правила поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Після проведення однієї з таких зустрічей школярі загальноосвітньої школи № 17 виявили бажання відвідати пожежну частину № 38 м. Слов'янська і Слов'янський міськвідділ міліції.

Діти вперше побачили пожежне депо зсередини і подивилися, де і в яких умовах несуть свою нелегку і небезпечну службу пожежники. Школярам показали спецтехніку – пожежні автоцисцерны та автодрабини, також вони дізналися, як правильно використовувати вогнегасники. Школярам дозволили залізти в машину, вивчити бойовий одяг пожежного і навіть приміряти деякі її деталі на себе.

На завершення заходу з дітьми була проведена бесіда про вимоги пожежної безпеки.

Неозброєним оком було видно, який великий інтерес і які позитивні емоції викликала у дітей екскурсія, що пройшла в дуже дружній і веселій атмосфері. Тому правоохоронці та співробітники МНС прийняли рішення, що подібні заходи будуть проводитися і надалі.

Найближчим часом школярі прийдуть на екскурсію у Слов'янський міськвідділ міліції, де вони зможуть ознайомитися зі структурою міліції й діяльністю правоохоронців, які боряться зі злочинністю і захищають їх права.

Прес-служба Слов'янського МВ ГУМВС України в Донецькій області
Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Комментарии