Під ногами туристів скло "найстрашнішого моста" тріснуло | ZI.ua
Акция закончилась

Під ногами туристів скло "найстрашнішого моста" тріснуло

12 октября 2015, 15:00 3375
Поделиться:
Під ногами туристів скло "найстрашнішого моста" тріснуло

Не пройшло і декілька місяців, як китайський скляний міст поруч з горою Юнтай у китайській провінції Ханань тріснув під ногами туристів.

Про це повідомляє Washington Post.

"Співробітники безпеки виявили невеликі тріщини на скляній доріжці під час планової перевірки. Після огляду стало зрозуміло, що тріщини були сформовані різким ударом зовнішного об'єкту. Доріжка складається з трьох шарів додаткового міцного скла, і один з них має тріщини", - заявив один з власників.

Але представники геологічного парку Shiniuzhai, де знаходиться міст, запевняють, що інцидент ніяк не погрожував безпеці відвідувачів, оскільки тріснув тільки один з трьох шарів скла. Виробник матеріалу так само повідомляє, що причини для занепокоєння немає , і тріщини на склі не становлять ризику для туристів.

Причиною цього випадку стала необачність одного з туристів, яикий випадково випустив із рук металеву чашку на підлогу моста. Скло одразу покрилося тріщінами.

Після цього всі туристи були евакуйовані з моста. А саму споруду закрили для відвідування на невизначений час.

Нагадаємо, що це не перший випадок «браку» компанії з виробництва цього скла. Рік тому скляна підлога цього ж виробника тріснула на одному з хмарочосів Чикаго.

www.ukrinform.ua


Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Комментарии